‎ketabgard کتابگرد پادکست پیشنهاد کتاب on Apple Podcasts | mey

‎ketabgard کتابگرد پادکست پیشنهاد کتاب on Apple Podcasts | mey

این روزها گوش دادن به انواع پادکست با موضوعات مختلف طرفداران بسیار زیادی دارد، زیرا به راحتی، بدون اتلاف وقت، در مسیر و حتی در حال استراحت می‌‌توانید به آن گوش کنید. پادکست‌‌ها داری محتواهای مختلفی هستند به عنوان مثال گاهی اوقات انگیزشی، گاهی اوقات علمی و گاهی نیز محتوای سرگرم کننده دارند. برای این که با پادکست‌‌ها بیشتر آشنا شوید در ادامه به معرفی چند پادکست بسیار عالی و شنیدنی خواهیم پرداخت. با استفاده از نرم‌افزار MP3 Quality Modifier می‌توانید بدون افت کیفیت صدا، حجم هر فایل صوتی با فرمت MP3 را تا ۷۰ درصد کاهش دهید. البته همانند تغییر نویز در مرحله تولید و ساخت پادکست در اینجا هم مقادیر تعیین شده برای کاهش حجم بستگی به کیفیت ضبط و کیفیت کلی قسمت پادکست شما دارد.

  • اگر به دنبال سخن تازه برای شنیدن هستید، پادکست فارسی رادیو دیو را گوش کنید.
  • من پادکست جعبه ، ساخته اقا منصور ضابطیان، و پادکست پرچم سفید، درباره جنگ جهانی دوم، معرفی میکنم.
  • اگر قصد ساخت پادکست دارید تا انتهای این مقاله همراه باشید.
  • گوش دادن به این پادکست‌ها برای تمام افراد ضروری و لازم است.

اول اینکه یک نامگذاری خوب، باعث می‌شود فایل‌های پادکست شما با یک نظم دائمی و پشت سر یکدیگر روی رایانه مخاطبتان کنار هم قرار بگیرند. و او در یک نگاه می‌تواند بگوید که هر فایل مربوط به کدام قسمت و چه برنامه‌ای است. این سرویس رایگان و غیرانتفاعی به شما اجازه می‌دهد فایل‌های چندرسانه‌ایتان را به شکل مناسبی آپلود صحبتهای آقای حسام ایپکچی در می و نگهداری کنید.

پادکست فوتبال لب؛ تحلیلی فوتبالی از سراسر جهان

امور مالی شخصی موضوعی پرطرفدار برای پادکست است، زیرا همه مردم گاهی با مدیریت پول و درآمدشان مشکل دارند. با بررسی امور مالی والدین مجرد، مهاجران مقیم خارج از کشور یا سایر گروه‌های هدف، برنامه خود را خاص‌تر کنید. مردم عاشق کاوش در موضوعات عجیب، ترسناک یا غیرقابل توضیح هستند.

معرفی بهترین پادکست های فارسی (به‌خصوص برای روزهای قرنطینه)

این پادکست درباره مسائل، راهکارهای توسعه ایران است و دوشنبه هر هفته منتشر می‌شود. در هر قسمت از پادکست کتابگرد، یک مهمان کتاب‌خوان را دعوت می‌کنم و در مورد کتاب‌ها باهاش حرف می‌زنم. بفهمم کتاب‌های محبوبش چیست؟ چه کتاب‌هایی را نصفه و نیمه رها کرده؟ داستان کتاب‌خوان شدنش را بشنوم و با عادت‌های کتاب‌خوانی‌اش آشنا شوم.

پادکست فارسی امروز فهمیدم Emrooz Fahmidam‎

منتها کار و مهارت جالبش به رشته تحصیلی‌اش مربوط نمی‌شود. شکوری زیاد کتاب می‌خواند، خیلی فکر می‌کند و خوب حرف می‌زند. موضوعاتی‌ که او در پادکست‌هایش مطرح می‌کند همگی با هدف درک و شناخت بهتر خودمان و جهانی است که در آن زندگی می‌کنیم، موضوعاتی مانند عشق، مرگ، نبوغ، رضایت درونی، جنگ و مسیر زندگی. اگر روی اپل پادکست منتشر کرده باشید که به واسطه اون بقیه جاها پخش شده باشه، بله ممکنه چند روز بعد که دیگه فید حذف بشه، صفحه‌ی شما هم حذف بشه. شما الان روی یک سرویس دیگه آپلود کنید عملا یک فید دیگه هم برای پادکست خودتون ساختید، برای اینکه برای صفحه‌هاتون مشکلی پیش نیاد پیشنهاد می‌کنم از اون سرویس قبلی فید رو تغییر بدید به فید جدید. در این خصوص مقاله‌ی زیر رو حتما بخونید انتقال و تغییر میزبان پادکست ها رو کامل توضیح دادم.