Call Of Duty Mobile 1.0.33 – بازی اکشن-بتل رویال “ندای وظیفه: موبایل” اندروید!

آیا گیمر بودن شغل به حساب میآید یا صرفا برای علاقه سایت e-games افراد است؟ در حقیقت اکتیویژن صرفا به انتشار یک پست وبلاگی با چند خط توضیحات نسبتا مبهم اکتفا کرد و جزئیات بیشتر را فقط در اختیار محتواسازان و رسانهها قرار داد. فرانچایزی که گیمرها از سال 2003 و انتشار اولین نسخه از کالاف دیوتی عاشق آن شدند. باید اشاره داشت که برای حضور حرفهای در هر یک از این حالتها، گیمرها باید بهترین اسلحهها و اپراتورهای بازی را در اختیار داشته باشند که این امر تنها با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ممکن است. قطعاً استراتژیهایی که هر یک از اعضای تیم با یکدیگر به اشتراک خواهد گذاشت میتواند نتیجه بهتری برای تمام تیم در پی داشته باشد.

در نهایت باید متد مناسب خودتان را انتخاب کنید که میتواند مولتیپلیر، بتل رویال، OB یا Bar باشد. تنها باید صبر و حوصله داشته و مهارتهای بازی را در خود تقویت کنید. طراحی شخصیت ها و المان های موجود در بازی به صورت حیرت انگیزی خوب هستند و کاملا یک فضای حرفه ای را در چشم بازیکنان ایجاد میکنند .میتوان گفت کالاف دیوتی موبایل در مقابل حریفان خود بسیار خوب عمل کرده . در واقع، با استفاده از ارزهای درونبرنامهای که در واقع واحد پولی قابل استفاده در فضای بازی است، بازیکنان میتوانند، امکانات مختلفی از جمله اسلحهها و لباسها مختلف را خریداری کنند.

در این نقشهها فضای کافی برای 10 بازیکن وجود دارد. از دسامبر سال ۲۰۲۰، این بازی بیش از ۸۵ میلیون بازیکن در سراسر جهان دارد. با لمس استارت نیز وارد محیط لابی بتل رویال میشوید که در ادامه به توضیح این بخش نیز میپردازیم. با لمس این کادر شما وارد بخش مولتی پلیر بازی میشوید. با خروج از قسمت دوستان وارد محیط اصلی بازی میشوید. بخشی از بازی به اسم حالت Ranked به شما اجازه میدهد با رقابت با سایرین و کسب بیشترین امتیاز در بالای جدول امتیازها قرار بگیرید با در حین بازی با دوستان خود جوایز داخل بازی را برنده شوید. این بازی به صورت آنلاین ارائه می شود و شما می توانید در رقابت های مختلف و مود های متفاوت به رقابت کردن با دوستان و دیگر پلیر های بازی بپردازید.

شما در این بازی در چندین نقشه کلاسیک و حالات مختلف از سری بازیهای ندای وظیفه به مبارزه میپردازید از جمله Call of Duty: Black Ops و سری ابتدایی Modern Warfare. در بازی ندای وظیفه: موبایل شما باید در نبردهای پویا که در نقشه های مختلف انجام می شود شرکت کنید. به همین خاطر گیمرها باید با سطوح مختلف این بازی و ارتباط آنها با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل آشنایی داشته باشند. این سیستم مانند بسیاری از بازیهای آنلاین دیگر در قالب بتلپس ارائه میشود و گیمرها با انجام بازی و بهدستآوردن تجربه میتوانند آیتمها بتلپس بازی را آزاد کنند. بازیکنان می تواند تنظیمات بازی را به صورت حرفه ای تغییر بدهند تا بتوانند بازی موثرتر، بهتر و باکیفیتتری را تجربه کنند.

در بازی Call Of Duty Mobile و حالت بتل رویال آن چندین روش و تنظیمات مختلف برای کنترل و استفاده از وسایل نقلیه وجود دارد که بهترین و راحت ترین آنها طرح A می باشد اما معمولا بازیکنان حرفه ای و با مهارت بالا از طرح C استفاده می کنند. در حالت بازی Battle Royale ، بازیکنان می توانند سوار وسایل نقلیه شوند تا نقشه را با سرعت بیشتری پوشش دهند. اگرچه ما سه روش جداگانه برای کنترل وسایل نقلیه در Battle Royale داریم ولی لایه C بهترین گزینه است. آشنایی با وسایل جانبی، انتقال به محیط مسابقات را آسان تر میکند، جایی که اعصاب و فشار زیادی را تحمل میکنید. البته نباید از یاد برد که برای دسترسی به نقاط مختلف بازی و همچنین دسترسی به اسلحه ها و یا نقشه های جذاب تر، شما باید امتیاز و پول بیشتری داشته باشید و گاهی این چالش برای باز کردن نقشه یا اسلحه و امکانات جدید در بازی به جایی می رسد که پلیر راهی به جز خرید امتیاز را پیش روی خود نمی بیند. تمام سلاح ها را روی HIP تنظیم کنید به جز Sniper Rifles که روی ADS تنظیم شده است. در این مطلب قصد داریم سیستم مورد نیاز کال آف دیوتی موبایل را به شما معرفی کنیم، چند سالی است که کال آف دیوتی موبایل منتشر شده است و حال سوال این جاست که آیا بازی کال آف دیوتی موبایل می تواند جایگاه فعلی بازی پابجی موبایل را تصرف کند و پادشاه سبک بتل رویال شود؟

چند سالی میشود که پای بازیهای موبایل به کامپیوتر ها و لپ تاپ ها باز شده، حالا چه بازیهایی که برای ویندوز بهینهسازی شدهاند مانند سری آسفالت و چه بازیهایی که از طریق شبیهساز میتوان روی سیستم اجرا کرد. در ادامه مطلب به بررسی بهترین و حرفه ای ترین تنظیمات بازی کالاف دیوتی موبایل که بازیکنان حرفه ای به آنها نیاز دارند پرداخته می شود. در هنگام خرید پس از بررسی آگهی های موجود، می توانید با توجه به نیاز و بودجه خود اکانت مورد نیاز خود را خریداری کنید، حتی اگر دقت کنید برخی اکانتها وجود دارند که اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نمودهاند.

دقت کنید که محوریت حالت بتل رویال، زنده ماندن و جان سالم به در بردن است. برای تکامل به عنوان یک بازیکن حرفهای، مهم است که یک رویکرد جامع برای تمرین داشته باشید، رویکردی که شامل توسعه مهارتهای اجتماعی، گسترش دانش خود در مورد بازی، یافتن منابع مثبت انگیزه و حفظ یک سبک زندگی سالم است. فروش اکانت کالاف دیوتی موبایل، یکی از دیگر امکانات خفن این سایت میباشد که، شما می توانید با مراجعه به قسمت ثبت اگهی می توانید، آگهی فروش خود را ثبت، اقدام به خرید و فروش اکانت کالاف دیوتی موبایل نمایید. یکی دیگر از راه های جایگزین به دست آوردن سی پی به جای، خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل این است که، برخی از بازیکنان بازی کالاف دیوتی موبایل صفحاتی را در مورد این بازی در شبکههای اجتماعی راه اندازی کرده اند؛ در این صفحات چالشهایی به بازیکنان پیشنهاد میشود که در صورت پیروز شدن در این چالشها سی پی رایگان به شما تعلق میگیرد. برخی از اینها، مانند League of Legends، به دلیل رقابت جدی و بین المللی، «ورزشهای الکترونیکی» نامیده میشوند. از طرف دیگر برخی اپراتورها دارای انیمیشن و صدای اختصاصی خود هستند و گیمرها به هنگام انجام تیک داون (Take Down) میتوانند یک انیمیشن جذاب و اختصاصی داشته باشند.

گیمرها میتوانند از وبسایتهای خارجی سیپی بازی کالاف دیوتی موبایل را با قیمتی مناسب خریداری کنند. چرا که افراد باید از حساب ارزی خود هزینه خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از این وبسایتهای خارجی را پرداخت کنند. شما میتوانید به راحتی با هم تیمیهای خود ارتباط برقرار کنید و این امکان به شما داده میشود که هر آنچه را که شما در حال دیدن هستید هم تیمیهای شما نیز آنها را ببینند. تنظیمات تیراندازی به بازیکنان کمک می کند که هر زمانی که شلیک می کنند راح تر و آزادانه تر هدفگیری کنند و بعد از هر بار شلیک کردن هدفگیری سلاح پایین کشیده نشود.

کلیه اکانتهای کالاف دیوتی موبایل قبل از قرار گیری در سایت، توسط کارشناسان مشاهده شده اند تا کلیه پارامترهای اعلام شده توسط فروشنده را تأیید کنند. به زمان خودمانی، سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل، همان پرداخت درونبرنامهای هستند که میتوانید با خرید سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل اقداماتی نظیر تجهیز سلاح ها، خرید و ارتقای اسلحه و لباس، فعال سازی بتل پس و … باتوجه به این که این آیتمها قیمت بالایی دارند، تنها بازیکنانی که سیپی بازی را خریده باشند به آنها دسترسی دارند و به همین خاطر شما با خرید این آیتمها میتوانید از قابلیتهای بدون رقیب خود در میدان نبرد برای ازبینبردن رقبا و دشمنان استفاده کنید. اگر نه، میتوانید برای پیدا کردن تیم مناسب خود تلاش کنید؛ به عنوان مثال، وب سایت Teamfind دارای تالار گفتمانها و ابزارهایی برای ارتباط تیمها و بازیکنان است.

در این مطلب از سایت ایران موجو قصد داریم نحوه نصب بازی کالاف دیوتی وارزون را برای شما بیان کنیم. Call of Duty Mobile Season 6 – ندای وظیفه: موبایل جدیدترین نسخه از بازی معروف کال آو دیوتی Activision Publishing برای اندروید است که به صورت رایگان عرضه شده و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم همزمان با انتشار ان را حضور شما دوستداران بازیهای اکشن و تفنگی معرفی کنیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم! نشانه گیری به حالت خودکار بر روی دشمن قفل میشود و نیازی به نشانه گیری از سمت شما نخواهد بود ایم بات این کار را به راحتی برای شما انجام میدهد. به علاوه، جامعه انگیزهای قدرتمند برای سرمایه گذاری طولانی مدت در یک بازی است. چرا که این بازی یکی از محبوبترین بازیهای موبایلی در جهان است و بسیاری از گیمرهای دیگر نیز نمیتوانند سیپی این بازی را بهصورت مستقیم از گوگلپلی خریداری کنند.

بسیاری از بازیکنان بازی کالاف دیوتی موبایل از نقش و اهمیت سی پی بازی کالاف دیوتی مطلع نیستند و ممکن است با دانستن مزایایی این ارز درونبرنامهای و خرید با آن مایل باشند از آن استفاده کنند. Locus یکی از بهترین و دقیقترین اسنایپهای کال آو دیوتی موبایل است که اگر مجهز به اسکین Neptune شود، حبابهایی را خواهید دید که از جداره اسلحه آزاد میشوند. بعد از مرگ دوباره ظاهر نمیشوید، در فضایی به نسبت بزرگتر خواهید جنگید و به نسبت با شرایط تاکتیکی ترس طرف هستید. پوسته Tactical Unicorn سلاح GKS را به گرگی در لباس گوسفند بدل میکند؛ دشمنان را پس از مرگ به آتش میکشد و ظاهر جذابی به اسلحه میبخشد. پس از واریز، پیامکی از فروشگاه بابت خرید انجام شده دریافت خواهید کرد. بعد از گذشت 3 سال با توجه به نیاز جامعه گیمری ایران و موجود نبودن یک وب سایت تخصصی بالاخره فورتنایت فا تصمیم بر ایجاد یک مرجع تخصصی برای تمامی گیمر های ایران کرد، تا بتواند علاوه بر به ارمقان آوردن یک فروشگاه تخصصی در حوزه گیم تمامی نیاز های یک گیمر را برطرف سازد. آن دسته از کسانی که اکانتشون نوع اتصالشان غیر روش های بالا هست، مثلاً با گوگل پلی به بازی متصل هستند، حتما با پشتیبان سایت قبل خرید هماهنگیهای لازم رو انجام دهند.

میتوانید گیمپد را با سیم یا به صورت بیسیم و با بلوتوث به سیستمتان متصل کنید. تنوع اسلحههای بازی بالا است و میتوانید آنها را ارتقا دهید یا حتی قطعاتشان را سفارشی کنید. قطعاً باید بتوانید قدرت جستجوی خود را برای غارت تجهیزات افزایش دهید. بازی خود را انتخاب کنید. میتوانید از بین شخصیتهای گوناگون با ظاهر متنوع یکی را انتخاب کنید. همچنین حالت تیراندازی خودکار فقط گلوله ها را هدر می دهد که این مسئله می تواند به عنوان تفاوت بین برد و باخت در پایان مسابقه باشد. بازی اکشن و تیراندازی که قطعا افراد زیادی با آن خاطرات دارند و آن حرکات آهسته گلوله و طراحی گرافیکی بالای این بازی کامپیوتری را فراموش نمیکنند. همانطور که در حال بهتر شدن هستید، مرور مجدد مسابقات خود به شما این امکان را میدهد که سبک بازی خود را شکسته و از اشتباهات خود درس بگیرید. این نسخه توسعه و پیشرفت زیادی در مقایسه با سایر نسخه های پیشین خود داشته است و ریتم سریع تری نسبت به سایر بازی های بتل رویال دارد. ۱۰ گونه اسلحه در بازی وجود دارد که هرکدام شامل اسلحههایی از قبیل تفنگ، نارنجک، مهارت اپراتور و سه پرک هستند که در دو مجموعه مقدماتی و پیشرفته در اختیار کاربران قرار میگیرند.