15 مدل دستگاه بخور گرم باکیفیت و ارزان با خرید اینترنتی لیست بیست

15 مدل دستگاه بخور گرم باکیفیت و ارزان با خرید اینترنتی لیست بیست

برای اینکه بتوانید متوجه ظرفیت رطوبتساز خود شوید کافی است تا به مخزن آب آن توجه کنید. در حالت کلی ظرفیت این نوع از دستگاه‌ها از 1 تا 4 گالن است. با این حال برخی از دستگاه‌های بخور مانند دستگاه مرطوب کننده هوای مرکزی برای مدت طولانی‌تری می‌تواند آب را در خود نگه دارد.

  • این مواد مضر نیستند اما می‌توانند برای افرادی که به آسم مبتلا هستند، مشکل ایجاد کنند.
  • در ادامه به معرفی 3 فاکتور مهم و تاثیرگذار در خرید دستگاه بخور صورت و همچنین دستگاه بخور سالنی خواهیم پرداخت.با توجه به این نکات میتوانید خریدی مطمئن داشته باشید.
  • هنگام انتخاب، اندازه اتاق را اندازه بگیرید و بهترین اندازه دستگاه بخور را برای خرید تعیین کنید.
  • ضمنا ایراد دستگاه بخور گرم مروارید گنجایش کم مخزن آب در آن است.
  • نوع کارکرد این دستگاه‌ها به این صورت است که از یک المنت برای جوشاندن آب استفاده می‌شود، آب جوش تولید بخار گرم می‌کند.

رطوبت سازها به ویژه می توانند برای درمان خشکی پوست، بینی، گلو و لب ها موثر باشند. دستگاه های رطوبت ساز همچنین می توانند برخی از علائم ناشی از آنفولانزا یا سرماخوردگی را کاهش دهند. با این حال، استفاده بیش از حد از دستگاه های رطوبت ساز می تواند مشکلات تنفسی را بدتر کند.

این دستگاه دارای دو تکنولوژی مختلف تبخیری و اولتراسونیک می باشد. دستگاه بخوری که مجهز به تکنولوژی تبخیری است، از یک فیتیله داخلی برای جذب آب استفاده کرده و هوا را به میان فیتیله می دمد. این کار باعث می شود که بخار آب خنکی تولید شده و در وبسایت اصیل بخرید محیط پخش شود. دستگاه بخور سردی که به تکنولوژی اولتراسونیک مجهز است، از لرزش اولتراسونیک برای تولید بخار آب ریز استفاده می کند و آن را در محیط منتشر می کند.

دستگاه بخور سرد MATCH مدلT-283

تحریک پوستی، خشکی سینوس ها، احتمال افزایش حملات آسم امکان انتقال بیشتر میکروب ها همگی از عوارض خشکی هوا برای بدن هستند. در مقابل افزودن مقدار مشخصی بخار آب به هوا باعث تنفس راحتتر، سلامتی جسمانی و افزایش کیفیت پوست می شود. ویروس‌ها می‌توانند چندین ساعت خارج از بدن انسان زنده بمانند.

مجله سلامتی هامون

با شروع فصل سرد و افزایش بیماری‌های ویروسی مانند سرماخوردگی و آنفولانزا، هوای خشک می‌تواند باعث بیشتر شدن مشکلات تنفسی شود. دستگاه بخور یا رطوبت ساز، ابزاری است که بخار آب را برای افزایش رطوبت در هوا آزاد می‌کند؛ رطوبت به میزان بخار آب موجود در هوا گفته می‌شود. رطوبت می‌تواند در درمان بسیاری از حساسیت‌های فصلی و آلرژی‌ها مؤثر واقع شود. از دستگاه‌های بخور سرد و گرم در اکثر مناطقی که آب و هوای خشک دارند، برای افزایش رطوبت محیط استفاده می‌شود. هوای خشک تأثیرات بسیار ناخوشایندی مانند خشکی پوست، التهاب گلو، خشکی لب، گرفتگی بینی و.

دستگاه بخور سرد نانو میست اسپریر مدل Nano

بر اساس تحقیقات انجام شده در سازمان غذا و دارو، وجود یک دستگاه بخور سرد می‌تواند در درمان سرماخوردگی بسیار مؤثر باشد. سیستم بخور سرد در دو نوع تبخیری و اولتراسونیک در بازار موجود می‌باشند که در زیر به‌طور مختصر درباره آن‌ها توضیحاتی داده می‌شود. در فصل زمستان به علت استفاده از وسایل گرمایشی، هوا خانه رطوبت خود را از دست داده و موجب خشکی پوست و تحریک سینوس ها می شود. دستگاه رطوبت ساز کمک می کند تا رطوبت از دست رفته خانه که میزان آن بهتر است بین ۳۰ تا ۴۰ درصد باشد به خانه باز گردد.

به همین دلیل دستگاه بخور بهترین گزینه برای درمان خشکی بدن است. تمیز کردن برخی از دستگاه‌های بخور آسان‌تر از سایرین است، بنابراین امتیاز راحتی هر مدل را در رتبه‌بندی‌های دستگاه‌های بخور بررسی کنید تا ببینید هنگام انتخاب یک مدل، مایلید از چه دستگاهی استفاده کنید. به طور کلی، شما نیاز به تخلیه، شستشو و خشک کردن روزانه دستگاه بخور دارید پس دستورالعمل های سازنده را برای تمیز کردن روزانه بخوانید. و در آخر این دستگاه بخور گرم را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت از فروشگاه طب ست تهیه کنید.