شت کوین چیست؟ صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو-آکادمی حسینی فایننس

این بدان معناست که تنها تعداد مشخصی توکن در گردش وجود خواهد داشت و پس از آن دیگر تولید یا استخراج نخواهند شد. به عنوان مثال، در مورد بیت کوین ، سقف آن ۲۱ میلیون است و برای اتر ، ۱۸ میلیون در سال است. وایت پیپر مقاله‌ای است که در آن اهداف یک پروژه و برنامه‌های رسیدن به آن مطرح می‌شود.

فروش اندیکاتور حرفه‌ای

در انتها هم این را متذکر می شویم که این مقاله جنبه آموزشی داشته و ما پیشنهاد خرید یا فروش به کسی نمی دهیم. ابتدا خودتان در مورد این شت کوین ها اطلاعات و آگاهی کسب کنین و بدانید که بهترین نقط خرید آنها چه زمانی هست. در بازار ارز های دیجیتال شت کوین ها ارز های دیجیتالی هستن که ارزش کوین مارکت کپ کمتری دارن و یا بدون هیچ دلیل خاصی به وجود اومدن و حجم سرمایه ی کمی دارن. Shiba Inu مسیر خود را تنها با هدف پیشی گرفتن از دوج کوین آغاز کرد و این کار را در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۱ انجام داد. این امر منجر به راه‌اندازی ShibaSwap یکی از مهمترین عناصر ایجاد اکوسیستم آن شد.

شایان ذکر است ایکس پِی صرفاً در حوزه خرید و فروش ارز های دیجیتال فعالیت دارد و هیچ گونه ارتباطی با ارز کاغذی و موارد مشابه ندارد . پس از راه اندازی، حدس و گمان در مورد ایجاد آنها منجر به هجوم سرمایه گذارانی می شود که پول دارند. خرید انبوه قیمت این سکه ها را در یک دوره کوتاه به طور تصاعدی بالاتر می برد.

به هر نمودار سهام فناوری‌های برتر نگاه کنید و ببینید چند سال طول کشیده تا آنها به جایی که امروز هستند. بسیاری از آلتکوین‌ها تنها چند سال یا چند ماه است که به وجود آمده‌اند، با این وجود مردم پس‌انداز زندگی خود را در آنها سرمایه‌گذاری کرده‌اند. این بازی یک چرخه طمع است و مردم دائما سعی می‌کنند تا همه افراد را یکی کنند. این رفتار در بسیاری از طرح های پانزی مشاهده می‌شود که به آنها گفته می‌شود تا برای پاداش گرفتن به دیگران نگاه کنند. اگر کوین ارزش واقعی داشته باشد، سرانجام با گذشت زمان سرمایه‌گذاران جدیدی را به خود جذب می‌کند و طبیعتا قیمت آن افزایش می‌یابد. اگر یک تیم معمولی در حال انجام یک پروژه عادی باشد، هیچ دلیلی برای خصوصی بودن وجود ندارد مگر این‌که بخواهد چیزی را پنهان کند.

ویژگی های شت کوین

همچنین، شت کوین‌ها به‌عنوان توکن‌های بدون ارزش فناوری و معقول، توکن‌هایی با حجم معاملات و نقدینگی کم یا توکن‌هایی که در فهرست ۱۰۰ رمز ارز برتر قرار ندارند، دسته‌بندی می‌شوند. آن ها همیشه یک کپی از یک کوین شناخته شده دیگر هستند یا می توانند یک توکن کاملاً جدید باشند. برای این که درگیر تبلیغات پروژه‌های پانزی و شت کوین آن‌ها نشوید بهتر است نکات زیر را برای سرمایه‌گذاری و کسب در آمد از پروژه ارز دیجیتال در نظر داشته باشید. ارزپایا با هدف رفع نیاز کاربران ایرانی برای مبادله دارایی های دیجیتال در تابستان ۱۳۹۷ شکل گرفت.

یکی از اشکالات اصلی نداشتن بلاکچین این است که نمی‌توانید برای کنترل کارمزدها یا کارایی تراکنش‌ها کاری انجام استیبل کوین چیست بلاگ حسینی فاینانس دهید. این یکی از مشکلات اصلی شیبا اینو و هزاران توکن دیگر ERC-20 است. از نظر ارزش بازار، توکن Dogelon Mar در رتبه ۱۳۲ قرار دارد و دارای ارزش بازار ۴۵۹ میلیون دلاری در بازار ارزهای دیجیتال است.

اگر شت کوینی که فرد در آن سرمایه گذاری می کند، دچار یک سری پامپ و دامپ های ساختگی شود، فرد ممکن است بر اساس تمام آن چیزی که در آن قرار داده است، در مدت زمان کم تر، سود خوبی به دست آورد. شت کوین چیست؟ امروزه بازار ارز های دیجیتال بسیار پر رونق است اما کلاهبرداری های زیادی تحت عنوان شت کوین نیز در این بازار رخ می دهد. در حال حاضر استفاده از آن بسیار زیاد شده است و تقریبا جزو اجزای جدایی‌ناپذیر دنیای رمز ارزها است. پروژه‌‌های کلاهبرداری به شکل پانزی رشد می‌‌کنند و با ادعاهای دروغین سوددهی ماهانه، کاربران را به سرمایه‌گذاری در این پروژه‌ها تشویق می‌کنند. گاهی اوقات این پروژه‌ها از سایر توکن‌ها برای فعالیت خود استفاده می‌کنند.

نکته مهم و قابل ذکر این است که شما حتی نباید گول تعریف تیم های بزرگ را از رمزارزهای شت کوین بخورید چرا که آنها می توانند فقط در قبال دریافت مبلغ زیادی پول این تعریف را کرده باشند. نمی‌توانیم این واقعیت را نادیده بگیریم که بیشتر سرمایه گذاران کاملا بی‌سواد هستند و هیچ مهارت دیگری جز اینکه از ترس، از دست دادن فرصت سرمایه گذاری سودآور روی یک دارایی سرمایه گذاری کنند، ندارند. وایت پیپر یا سایتی که در آن اطلاعاتی در مورد محصولات ارائه شده باشد وجود ندارد و معمولا توکن آن‌ها تنها در صرافی‌های غیرمتمرکز لیست شده‌ است. شت کوین ها دارایی های پر ریسکی هستند و هنگام سرمایه‌گذاری در آن‌ها باید دقت زیادی کنید.

شت کوین چیست؟ صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو-آکادمی حسینی فایننس

مجموعه میهن بلاکچین به‌طور پیوسته هدف گسترش تکنولوژی بلاک چین و ارزهای دیجیتال در ایران و در سطح جهانی را دنبال می‌کند. Memecoinها در دسته شت کوین‌ها قرار می‌گیرند؛ زیرا هیچ برنامه و هدف خاصی را دنبال نمی‌کنند. در هر روز تعداد زیادی شت کوین به بازار عرضه می‌شود و معمولا از همان ابتدا افزایش قیمت ناگهانی دارند.

  • جالبه بدونین که اولین بار تو سال 2011 بود که از این کلمه تو ردیت استفاده شد.
  • اما اغلب با افزایش تعداد سرمایه‌گذاران قیمت شت کوین‌ها در مدت کوتاه به طور تصاعدی افزایش می‌‌یابد.
  • به همین دلیل قدرت نقدینگی این نوع از آلتکوین‌ها بسیار اندک است.
  • لازم به ذکر است که استفاده رایج برخی از این نام‌ها در بین کاربران رمز ارز، ممکن است نادرست باشد.

شاید با خود بگویید که منظور از شیلینگ چیست؟ در خیلی از کلاهبرداری هایی که انجام می شود، برای این که تعداد افراد بیش تری به خود جذب کنند، به صورت زیر مجموعه کار می کنند. تعیین محدودیت عرضه باعث کمبود می شود زیرا سرمایه گذاران می دانند که توکن های اضافی پس از یک نقطه خاص ایجاد نمی شوند. توکن‌های بیشتر از نظر تئوری ارزش دارایی‌هایشان را کاهش می‌دهند، همان‌طور که انتشار سهام جدید ممکن است ارزش یک سهم را کاهش دهد. برا اساس داده های امروزی بیش از 11 هزار ارز دیجیتال در دنیای کریپتوکارنسی وجود دارد، به همین علت شناخت ارزش ارز دیجیتال مورد نظر اهمیت بسیار زیادی برای سرمایه گذاران یا معامله گران دارد.