سقف کاذب چند نوع است؟ ️ خرید + نصب و اجرا با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت

سقف کاذب چند نوع است؟ ️ خرید + نصب و اجرا با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت

این نوع سقف کناف (کی پلاس پارس) در مکان هایی که حجم تاسیسات بالایی دارند و عرض سقف آن کم است مورد استفاده قرار می گیرد و زمانی که امکان آویزگیری وجود ندارد از این سقف کناف (کی پلاس پارس) استفاده می شود. این سقف کناف (کی پلاس پارس) در اکثر مکان ها به عنوان سقف دکوراتیو فراوانی دارد. یکی از مزایای سقف دکوراتیو مشبک کناف (کی پلاس پارس) این است که می تواند با سقف دکوراتیو یکپارچه کناف (کی پلاس پارس) ترکیب شود. برای دسترسی راحت به سیم کشی های ذکر شده نیز راهی وجود دارد که می توان به دریچه بازدید (دریچه دسترسی کناف) اشاره سقف کاذب کرد.

در اینگونه سقف دکوراتیو کناف (کی پلاس پارس) از پنل گچی FR و FM استفاده می شود. تعداد لایه های پوششی و ضخامت آن ها و … با توجه به استاندارد ها صورت می گیرد. این سقف کناف (کی پلاس پارس) که از پنل گچی DIAMANT تشکیل می شود در طراحی داخلی یک ساختمان تاثیر بسیاری می گذارد.

انواع سقف پی وی سی (pvc)

قابلیت انعطاف پذیری بالای سیستم ساخت و ساز خشک به معماران این امکان را می دهد تا مفروضات مطلوب طراحی خود را به ظرافت هر چه تمام تر جامه عمل پوشانند. بخش اول ساخت شبکه‌ای فلزی که به سقف متصل می‌شود و در واقع بخش زبربن کار است. عمر سقف کاذب کوتاه است و ممکن است بعد از یکی دو سال نیازمند مرمت و بازسازی شود.

اجرای سقف کاذب در تهران

سازه‌ی سقف کشسان مختصر به اطراف اون میشه و متریال کشسان رو در حالت کشیده نگه میداره. در تیپ دوم، سازه فقط از یک جهت بسته میشه و از جهت عمود بر اون، آزاد هست. استفاده از این تیپ سازه در متراژهای کمتر از 50 مترمربع و یا در راهروها، باعث کاهش وزن سازه کناف میشه و از لحاظ اقتصادی بصرفه است؛ ولی در غیر اون، میتونه خسارت های بعدی رو به همراه داشته باشه. در مرحله بعد برگه های رابیتس با استفاده از مفتول فلزی به سازه وصل میشن.

  • • اگر دیوارهای شما از نبشی طولانی تر است‌‌، انتهای دو نبشی را به هم بچسبانید ولی روی هم قرار ندهید.
  • ترکیب این سقف و سقف های کناف (کی پلاس پارس) نیز می تواند زیبایی محیط را دو چندان کند.
  • طرح فانتزی لوزی برای اجرا در محیط های اداری، فضاهای تجاری و فروشگاه ها.
  • برای مثال، رابیتس‌کاری به‌واسطه استفاده از مواد اولیه استیل یا فولادی، گچ و مراحل اجرا، هزینه بیشتری نسبت به کناف دارد.
  • پوشاندن لوله های تاسیسات یکی از مهم ترین مزیت های اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی محسوب می شود.
همچنین با تغییر ضخامت هر یک از مصالح چوبی استفاده شده در ساخت آن ، هزینه اجرای سقف کاذب نیز تغییر می یابد. نوع طرح سقف کاذب (از نظر سختی و یا راحتی در اجرا) نیز بر روی هزینه اجرای آن موثر است. روش نصب سقف کاذب کناف به این صورت است که در ابتدا باید الگوی چیدمان تایل های آن مشخص گردد.

سقف کاذب شیشه ای معمولا در آشپزخانه ها، پاسیو، گلخانه، سرویس بهداشتی، لابی هتل و ساختمان های بزرگ و … مورد استفاده قرار می گیرد. این سقف کاذب و دکوراتیو به صورت شبکه شبکه (مشبک) است که از انواع تایل گچی، تایل چوبی، پشم شیشه و ورق های آلومینیوم تشکیل میشود. در صورت نیاز به دریچه بازدید کناف (کی پلاس پارس)، خروجی های تهویه و چراغ های توکار باید پیش بینی های لازم برای حفظ استحکام سقف کاذب در نظر گرفته شود. ترکیب سقف دکوراتیو مشبک و یکپارچه باعث می شود که بتوان از انعطاف و مزیت های هر دو سقف بهره مند شد. این سقف کناف (کی پلاس پارس) یک زیر سازی فولادی دارد که از سازه گذاری یک طرفه و پنل گچی یک لایه یا دو لایه تشکیل می شود. پنل گچی CLEANEO در این سقف کناف (کی پلاس پارس) دارای پانچ های دایره ای، مربعی و خطی است که برای تهویه هوا مناسب است.