دیزل ژنراتورها عهدهدار رفع این اختلالات میباشند

پیستون توسط گازهای منبسط شده تحت فشار قرار میگیرد و این باعث چرخش میل لنگ میشود و در نهایت انرژی مکانیکی طی فرآیندهایی به انرژی الکتریکی تبدیل میشود. چیزی که ژنراتور و آلترناتور را از هم متمایز میکند، این است که در آلترناتور، میدان مغناطیسی دور آرمیچر ثابت چرخیده، اما در ژنراتور چرخش آرمیچر درون میدان مغناطیسی ثابت میباشد. شاسی: شاسی همان صفحه فلزی میباشد که زیر دیزل ژنراتور بعد از کوپله کردن قرار میگیرد. دیزل ژنراتورها بخشی از انرژی شیمیایی موجود در سوخت دیزل را از طریق احتراق به انرژی مکانیکی تبدیل می کنند. دیزل ژنراتور سوخت را می سوزاند، که انرژی چرخشی ایجاد می کند که به ژنراتور نیرو میدهد و به ژنراتور اجازه می دهد برق را تامین کند. PRAMAC توسط یک شرکت متخصص در معدن و حمل و نقل مواد معدنی، واقع در شیلی، انتخاب شده است تا در پروژهای مستقر در وسط صحرای آتاکاما، تقریباً 1000 کیلومتری شمال سانتیاگو شرکت کند.

کاشانی میتوانید از کیفیت قطعه خود اطمینان داشته باشید.

سوخت دیزل همان سوخت گازوئیلی است و دستگاه قادر است تا نیروی مکانیکی حاصل از سوخت گازوئیل را به ژانراتور منقل کند و جریان برق بگیرد. ژنراتور یا همان دینام (همچنین به عنوان “genhead” شناخته می شود.) بخشی از ژنراتور گازوئیلی است که از ورودی مکانیکی عرضه شده توسط موتور دیزل ژنراتور، خروجی برق حاصل می نماید. خرید دیزل ژنراتور یا ژنراتور گازی؟ دیزل ژنراتورها در فواصل منظم به تعمیر و نگهداری معمول روتین احتیاج دارند. بنابراین این نوع موتور برقها کاملا قابل حمل، نیاز به یک منبع سوخت ثابت دارند. اما با این حال به نسبت سوخت گاز طبیعی تولید آلاینده بیشتری دارد. حال با در نظر گرفتن این موضوع شما می بایست به این نکته اساسی توجه داشته باشید که آیا مولد برق شما با در نظر گرفتن توان ظاهری قابل بهرداری است یا توان اکتیو آن؟ با این حال او در ابتداي راه به بازده اي مطلوب نرسيد و موتور توليد شده اوليه صرفا از 25٪ بازده مفيد برخوردار بود، اما همين ميزان بازده نيز 2 برابر بهتر از ساير موتور ها بود.

جداساز سوخت / صافی بنزین – این فیلتر سوخت مایع برای حفاظت از اجزای دیگر دیزل ژنراتور از خوردگی و آلودگی است. گردش هوا به دور فیلتر موجب جدا شدن مقداری از گرد و خاک روی آن شده که در انتهای فیلتر (کاسه گردگیر) جمع می شوند. این شرکت علاوه بر موتور برقی دیزلی و قطعات صنعتی مولد انرژی برق ، در زمینه تولید صنایع سنگین، نیمه سنین و سبک از تجهیزات کشاورزی، کامیون و اتوبوس گرفته تا زیردریایی و کشتی های جنگی، ناوبری، ترابری و سازه ای، صنعت هوا و فضا و خودروهای سواری، تجهیزات سازه ای عمران و قطعات یدکی پمپ و کمپرسور و … موتورهای تولیدی این شرکت رنج قدرتی بین ۸۰ تا ۷۰۰ kVA دارند که چنین رنج قدرتی برای استفاده در محیط های نیمه صنعتی و صنعتی بسیار مناسب است. بنابراین افرادی که تمایل به خرید آلترناتور دارند می توانند به سراغ این برند بروند.

تقریباً کسی وجود ندارد که نام برند بنز را نشنیده باشد. شرکت پرکینز یکی دیگر از شرکت های تولید کننده دیزل ژنراتور است که نام خود را از موسسش یعنی فرانک پرکینز می گیرد. یکی از این نمایندگی ها نیز در ایران واقع است. نصب و راه اندازی توسط افراد غیر مجرب میتواند کارکرد دستگاه را کاهش داده و طول عمر آن را نیز کمتر کند و در نهایت آنچه مدنظر شما بود را برایتان به همراه نداشته باشد. یک قانون کلی این است که یک دیزل ژنراتور دیزل به ازای هر کیلووات ساعت تولیدی 0.4 لیتر مصرف می کند. مصارف خاص متفاوت هستند اما یک پلنت دیزل جدید بین ۰٫۲۸ تا ۰٫۴ لیتر از سوخت هر کیلووات ساعت را در ترمینالهای ژنراتور مصرف خواهد کرد. کربن سخت از احتراق ضعیف شکل میگیرد و بسیار خراشنده و ساینده است، سپس سبب افزایش مصرف سوخت میشود (دود آبی)، انتظار میرود که انسداد پیستون و فشار حفظ شود.

بعد از کوپله کردن قرار میگیرد.

پس هیترها نیز از مواردی هستند که باید در بررسیهای خود قرار دهید. توان ژنراتورها بر حسب کاوا سنجیده میشود که عبارت است از واحد اندازهگیری استاندارد در تولید برق که به کیلوولت آمپر نیز شناخته میشود. بنابر این ژنراتورهایی که به ازای هر کاوا توان تولیدی سوخت کمتری مصرف میکنند در این زمینه صرفه اقتصادی بیشتری دارند. با وجود اینکه موارد متعددی از جمله برند و کیفیت دستگاه، نحوه نصب و راه اندازی، سایز و اندازه دستگاه، نوع استفاده و نحوه نگهداری از آن در ماندگاری و طول عمر انواع دستگاههای ژنراتور تأثیر دارند، اما با این وجود باید بیان کرد که دیزل ژنراتورها برای استفاده طولانی مدت از دیگر انواع ژنراتورها بهتر بوده و ماندگاری بیشتری دارند. برآورد اندازه مناسب دیزل ژنراتورها برای جلوگیری از کم شدن بار یا کمبود توان بسیار مهم است. در صورت چشم پوشی از این نکات، ممکن است ژنراتوری که انتخاب میکنید، متناسب با نیاز شما نباشد و یا در آینده مجبور به تعویض یا استرداد ژنراتور خریداری شده شوید.

عملکرد آلتراناتور بسیار مشابه عملکرد اینورتر می باشد دیزل ژنراتور . ژنراتورهای بنزینی، گازی و سایر ژنراتورها مشکلاتی مشابه ژنراتورهای دیزلی دارند. موتورهای دیزلی جدید قدرت بیشتری در مقایسه موتورهای جرقهای دارند و بهرهوری سوخت آنها بالاتر است. عدد ستان که معیار اصلی بوده در حقیقت معیاری برای تأخیر در احتراق سوخت دیزل میباشد. ولی دیزل ژنراتوری که به عنوان برق اصلی به کار میرود، باید به طور دائم کار کند. ورق های سیلیس دار به عنوان هسته اصلی ترانسفورماتورهای قدرت و توزیع می باشند. لطفا توجه داشته باشید که این جدول به عنوان میزان سوخت ژنراتور گازوئیلی در طول کارکرد دستگاه به صورت برآوردی و تقریبی بوده و کاملا دقیق نمی باشد.

خرید دیزل ژنراتور یا ژنراتور گازی؟

تو این مقاله سعی داریم که شما رو با واژه دیزل ژنراتور آشنا کنیم. ژنراتورهایی که بزرگتر هستند، به طور مجزا به محل نصب حمل میشوند و مونتاژ و تجهیزات فرعی آنها در محل به آنها اضافه میگردند. دیزل ژنراتورهای کوچک تا 250 کاوا، علاوه بر اینکه به منظور تولید برق اضطراری مورد استفاده قرار میگیرند، بلکه تامین برق مورد نیاز به طور مستمر و در زمانهای کمبود ژنراتورهای بزرگ و حتی اوج مصرف نیز کاربرد دارند. پوششدهندههای فلزی در دو نوع کانوپی سایلنت و کانوپی سوپرسایلنت ساخته میشوند و متناسب با نوع کاربری، مکان استفاده و همچنین ابعاد دستگاههای ژنراتور، قیمتهای متفاوتی دارند. که نسبت به توان، کشور سازنده و برندش دارای قیمتهای مختلفی هستند. به طور معمول ژنراتورهای مختلف برای تولید هر واحد توان مقدار مختلفی از سوخت مصرف میکنند. به طور مثال باید بگوییم که اگر موتور یک دیزل از نوع و برند پرکینز باشد، این دستگاه به طور عام به نام دیزل ژنراتور پرکینز شناخته می شود.

برند ولوو مرتبط با یک شرکت سوئدی بوده که به طراحی، تولید و ارائه موتورهای دیزل بسیار باکیفیت میپردازد. این شرکت در حقیقت مخترع دیزل ژنراتورهای با دور بالا می باشد که دور بالا در آن ها تاثیر به سزایی در بالا رفتن بازده دارد. ژنراتور های اکسایتری معماری جدید تری نسبت به ژنراتورهای زغالی دارد از این کارشناسان آبادیزل با بیش از 12 سال سابقه در زمینه خرید و فروش و کوپله دیزل ژنراتور به شما توصیه می کنند که به سراغ دیزل ژنراتورهای اکسایتری بروید. یکی دیگر از بینظیرترین و پرفروشترین برندهای ژنراتورهای دیزلی، برند پرکینز میباشد که دارای 100 سال سابقه بوده و جزء شرکتهایی بوده که اولین موتورهای دیزلی با توان بالا را به بازار ارائه داده است. در دهه 1920، اولین کامیون های دیزلی به بازار معرفی شدند. 1. کمبود سوخت در عیب یابی ژنراتور، از اولین موارد میباشد که میتواند به دلایل متفاوتی از جمله نشتی سوخت در دستگاه، خطای سیستم، خطای انسانی، خطای سیستم پمپ سوخت و یا غلیظ شدن سوخت به دلیل ایستا بودن ژنراتور دیزلی اتفاق بیفتد.

وی اضافه کرد: بخشی از مقررات در زمان اجرای ساختمان پلاسکو (سال ۱۳۳۹ تا ۱۳۴۱ ) الزامی نبودهاند و بعدها زمینه اجرای آن ورود کرده و در این زمینه ساختمان نیاز به اصلاحات داشته است. و در شرایطی که انرژی الکتریکی مورد نیاز از منابع رایج تامین نشود لازم است کمبود آن توسط مولدهایی مانند دیزل ژنراتورها جبران شود. در حالت جزیره ، چند ژنراتور موازی شرایطی را فراهم می کنند که باعث افزایش و بهره وری بهتر در بار شود. به یک یا چند دیزل ژنراتور که بدون اتصال به یک شبکه الکتریکی کار می کنند ، حالت island mode یا جزیره ای میگویند. دیزل ژنراتورهای پشتیبان برای هر مرکز بهداشتی و یا درمانی ضروری هستند.

وی در يک خانواده آلماني تبار که در فرانسه فقير زندگي ميکرد پس از شروع شدن جنگ بين فرانسه و آلمان مجبور به برگشت به کشور خودشان شد در سال 1880 ميلادي پس از گذرراندن دوره هاي تحصيلي و آموزشي و کسب بالا ترين افتخارات دانشگاه پلي تکنيک باواريا فارق التحصيل شد. امروز در ۳۴۲ جلسه شورای اسلامی شهر تهران خلاصه گزارش کمیته فنی و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران درباره حادثه ساختمان پلاسکو قرائت شد. توجه داشته باشید که پس از اینکه توان دستگاه خود را محاسبه کردید، قبل از خرید با یک کارشناس فنی نیز مشورت داشته باشید. اطمینان بعدی شما از دشت نور دیزل، ارائه خدمات پس از فروش بوده که بتوانید بدون نگرانی هرگونه مشکل ایجاد شده در دستگاه خود را به تنهایی و با مشورت کارشناسان ما و همچنین توسط افراد فنی و مجرب ما رفع کنید. پس از مرگ رودولف دیزل، شرکت های دیگر مسیر توسعه را ادامه دادند و موتور های جدید را طراحی کردند.

دیزل ژنراتور چیست

امروزه بسیاری از بیمارستانها، هتلهای پنج ستاره، مراکز توسعه ی تجاری، طرحهای تولیدی، ارتباطات ، مراکز اقتصادی ، مراکز داده, موارد اورژانسی ، صنایع بزرگ و کوچک به نیروی بدون قطع و دیزل ژنراتور پشتیبان نیاز دارند. موتور ژنراتور هایی که با دیزل کار می کنند به پیش گرمایش قبل از شروع به کار و پیش سرمایش قبل از سوخت گیری نیاز دارند. به این معنی که این دستگاه نیروی مکانیکی حاصل از سوخت دیزل توسط موتور را به ژنراتور انتقال داده و در خروجی جریان برق را به ما میدهد. موتور دیزل پس از وقایع جنگ جهانی اول به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفت. شما میتوانید قبل از خرید با کارشناسان مجرب ما به طور دقیق مشورت کرده و از راهنماییها و تجربیات آنها استفاده کنید.

پس لازم است تا وضعیت سوخت دستگاه را به طور روتین مورد بررسی قرار دهید. به طور کلی تمام موتورهای دیزلی دارای سرویس و نگهداری دورهای بوده که ماهانه، 2 ماهه، 3 ماهه و یا سالانه میباشند. یا موتور دیزل ژنراتورهای کاترپیلار بسیار با کیفیت و پر قدرت است ولی قطعات آنها گیر نمی آید و لوازم یدکی آنها بسیار گران است. شما با خرید از خرید موتور برق از دیزل ژنراتور کاشانی میتوانید از کیفیت قطعه خود اطمینان داشته باشید. موتور برق ، علاوه بر ژنراتور و دینام، شامل اجزای دیگری نیز می باشد تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل شود. دیزل ژنراتور ولوو پنتا (Volvo): یک برند مطرح در صنعت مولدهای برق محسوب میشود که آوازه و اعتبار اطمینان بخش کمپانی سوئدی معروف ولوو را به همراه خود دارد. شرکت ولوو پنتا که یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکت های سوئیسی است؛ در میان محصولات متفاوت موتور دیزلی هم تولید می کند.

آﺏ ﺩﺭ ﺍﻃﺮﺍﻑ ﺳﯿﻠﻨﺪﺭ ﻭ ﺳﺮﺳﯿﻠﻨﺪﺭ ﺩﺭ ﻣﺠﺎﺭﯼ ﻣﺨﺼﻮﺻﯽ ﺣﺮﮐﺖ کرده و ﺑﺮﺍﯼ آﻧﮑﻪ ﺳﺮﻋﺖ ﺧﻨﮏ ﮐﺎﺭﯼ ﻣﻮﺍﺿﻊ ﮔﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﯾﺎﺑﺪ آب را ﺗﻮﺳﻂ ﭘمپ ﺑﻪ ﺣﺮﮐﺖ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻭﺭﻧﺪ. 4. در فواصل زمانی که در کاتالوگ دستگاه برای شما مشخص شده است، باید تمام فیلترهای روغن، سوخت و فیلترهای آب را بررسی کرده و دستگاه را هواگیری کنید. لازم است تا بعد از خنک شدن موتور، درب رادیاتور را برداشته و اگر نیاز بود به آن آب اضافه کنید. 3. سطح رادیاتور را تمیز کنید. رادیاتور از سایر قسمت های موردنیاز در هر موتوری میباشد. این نکته دارای اهمیت بسیار بالایی میباشد که بعد از خرید دیزل ژنراتور بتوانید از خدمات پس از فروش آن اطمینان داشته باشید تا در صورت بروز هرگونه مشکلی با دریافت خدمات مناسب آن را رفع کنید.

فروشگاه دشت نور دیزل با داشتن این مزیت، موجب اطمینان و آسودگی خاطر شما در زمان خرید دستگاه دیزل ژنراتور و دیگر موارد مورد نیاز شما خواهد شد. شرکت آذر موتور با داشتن کارشناسان متخصص، و نمایندگی همهی برندهای دیزل ژنراتور در ایران میتواند بهترین قیمت را برای خرید به شما ارائه دهد. دیزل ژنراتورهای دیزلی به دلیل عدم داشتن کاربراتور، استهلاک کمتری نسبت به دیگر موتورها دارند، زیرا تعویض شمع در آنها وجود ندارد. دیزل ژنراتورها طول عمر مفید بالاتری نسبت به موتورهای بنزینی و حتی ژنراتورهای گاز طبیعی دارند. نیروگاه های ما با موتورهای سنگین کامینز که به دلیل کارایی سوخت و قابل اعتماد بودن شهرت دارند، عملکردی را ارائه می دهند که مشتریان برای دستیابی به بازده بهینه سرمایه خود به آن نیاز دارند.

در نتیجه، رودولف ديزل به کار خود ادامه داد و اختراعش همواره پیشرفت نمود موفقيت هاي اين موتور به گونه اي طي شد كه در سال 1904 نيرو دريايي كشور فرانسه از اين نوع موتور بر روي زيردريايي هاي خود استفاده كرد. در صورت پایین بودن سطح آن باید همان نوع روغن موتور را به دستگاه اضافه کنید. یکی دیگر از عواملی که هنگام مقایسه ژنراتورها باید در نظر بگیرید این است که چقدر پُر سر و صدا هستند. یکی از مهمترین نکات در این خرید، این است که توان مصرفی متناسبی را تهیه کنید، زیرا اگر توان مصرفی بالاتر از حد نیازتان باشد، لازم است تا هزینه بیشتری پرداخت کرده و اگر کمتر باشد، دستگاهی که خریداری کردهاید، نمیتواند نیاز شما را برای تأمین برق بر طرف نماید.

قیمت دیزل ژنراتور