دوره تکنسین آزمایشگاه آکادمی آریانا | آموزشگاه آپادانا تبریز

در انتهای دوره ها گواهینامه معتبر و قابل استعلام دانشگاهی به افراد داده می شود و به بازار کار معرفی می گردند یا در دپارتمان های خدماتی نیک اندیشان مشغول به کار می شوند. دوره تکنسین آزمایشگاه جهاد دانشگاهی یکی از روش هایی است که به علاقه مندان ورود به این دوره کمک می کند تا بتوانند دانش خود را در حوزه تکنسینی آزمایشگاه افزایش دهند. از آنجایی که برای تکنسین های آزمایشگاه رشته دانشگاهی در نظر گرفته نشده است، به نظر می آید که بهترین روش برای افزایش دامنه اطلاعاتی این گروه، شرکت در دوره هایی مانند دوره تکنسین آزمایشگاه جهاد دانشگاهی است. برای ثبت نام و شرکت در کلاس های دوره تکنسین آزمایشگاه در نیک اندیشان، فیلد های فرم زیر را کاملا پر کنید و بر روی دکمه ارسال کلیک کنید.

یافتن دوره آوسبیلدونگ تکنسین آزمایشگاه

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند. این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد. محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است و قسمتی از دوره به صورت عملی برگزار می گردد. اما این نکته را مد نظر داشته باشید برای اینکه شما در خونگیری آزمایشگاه به صورت حرفه ای کار کنید نیاز است که شما در آزمایشگاه کارآموزی کنید که این کار را به صورت حرفه ای یاد بگیرید . با توجه به شرایط کرونا و افزایش نرخ بیکاری ، من مبلغی از هزینه ی دوره رو به شما هدیه میدم و شما تنها با پرداخت 1280 هزار تومان می تونید همین حالا این دوره رو خریداری کنید.

تکنسین آزمایشگاه کسی است که در آزمایشگاه‌های تشخیص طبی مشغول به کار هستند و نمونه‌گیری‌های لازم را از افراد گرفته و آن‌ها را در شرایط آزمایشگاهی بررسی می‌کنند. تکنسین‌ها تمامی وظایف خود را زیر نظر مسئول فنی آزمایشگاه انجام داده و نمونه‌گیری‌هایی را که پزشکان در نسخه‌ها می‌نویسند را انجام می‌دهند. آموزشگاه آپادانا با سابقه‌ی چندین ساله‌ی فعالیت، یکی از بهترین آموزشگاه‌های تکنسین آزمایشگاه در تبریز می‌باشد. این آموزشگاه با استفاده از تجهیزات پیشرفته و کادری مجرب و متخصص، دوره‌های آموزشی متنوعی در زمینه‌ی تکنسین آزمایشگاهی ارائه می‌دهد.

آموزش گام به گام ماندالا (بدون پیش نیاز هنری)

دوره تکنسین آزمایشگاه آکادمی آریانا | آموزشگاه آپادانا تبریز

حقوق و شرایط |
ورود |
ثبت نام |
آگهی ویژه |
قوانین |
درباره ما |
تماس با ما

جهت شروع درج آگهی، ابتدا روی لینک ثبت نام کلیک کنید و پس از پرکردن فرم ثبت نام آگهی خود را ثبت کنید. دستیار کنار دندانپزشک یک دوره ی مهارتی تخصصی می باشد،که موجب ارتقاء دانش و رعایت نكات بهداشتی در ارت.. تکنسین داروخانه یا دستیارکنار  داروخانه افرادی  هستند که در کنار دکتر داروساز به تحویل دار..

  • با شرکت در این دوره، دانشجویان به مهارت های لازم برای انجام امور تکنسین آزمایشگاهی با دقت و صحت بالا دست خواهند یافت و می‌توانند در این حرفه با مهارت و توانایی بالا فعالیت کنند.(دوره فن ورز پذیرش و نمونه گیری آزمایشگاه).
  • از این جهت افراد با رشته های غیر مرتبط و غیر علوم آزمایشگاهی تنها دربخش های پذیرش و نمونه گیری آزمایشگاه می توانند مشغول به کار شوند.
  • یکی از مراکزی که فارغ‌التحصیلان علوم آزمایشگاهی می‌توانند در آن مشغول به کار شوند، آزمایشگاه تشخیص طبی است.
  • مدرک دوره آموزشی تکنسین آزمایشگاه برای رزومه کاری شما بسیار مفید است و همچنین می توانید از مدارک بین المللی آکادامی آموزش ایرانیان برای مهاجرت و کاریابی در سراسر جهان استفاده نمایید.
  • در این خصوص کسب دستور کار از مسئول بخش، انجام امور مربوط به پذیرش ، کمک در جمع آوری نمونه های آزمایشگاه ، بررسی اوراق آزمایشگاه ، مراقبت از بیمار هنگام نمونه گیری و … شرح وظایف آنان می باشند .

میزان حقوق کارآموز تکنسین آزمایشگاه برای سال دوم میتواند ماهیانه تا 1125 یورو نیز باشد. اگر موفق به اخذ قرارداد آوسبیلدونگ در این حرفه با حقوق ماهیانه 1000 یورو شوید، به احتمال بسیار زیاد، نیاز به ارائه گواهی تمکن مالی به سفارت آلمان نخواهید داشت. دوره آموزش تکنسین آزمایشگاه در مجتمع آموزشی اسفند ویژه علاقمندان به کار در آزمایشگاه و استخدام در آزمایشگاه و پذیرش آزمایشگاه برگزار می گردد. دوره فن ورز پذیرش و نمونه گیری آزمایشگاه، یکی از دوره‌های تخصصی مجتمع آموزشی آپادانا در زمینه بهداشت و سلامت هست که به خاطر امکانی که به کارآموزان برای استخدام در محیط‌های آزمایشگاهی می‌ده، خیلیا رو به خودش جذب کرده. از جمله مزیت های شرکت در دوره تکنسین آزمایشگاه نیک اندیشان می توانیم به ارائه مدرک توسط این مجموعه اشاره کنیم. مدرک ارائه شده از اعتبار بالایی برخوردار بوده و جالب است که بدانید این مدرک از طرف دانشگاه ارائه می گردد و به همین دلیل کسی نمی تواند در صحت آن و بالا بودن اعتبار آن کوچکترین شک و شبهه ای داشته باشد.

آموزش تخصصی کارشناسی بدنه رنگ فنی خودرو