توهم اتاق فرار اسکیپ مستر

زمان محدود است، اکثر اتاق فرارها بین 60 الی seventy five دقیقه با توجه به درجه سختی خود زمان دارند.در تمام مدت بازی، گروه از طریق دوربین‌های مداربسته زیر نظر است و در صورت نیاز راه ارتباطی برای دریافت راهنمایی و تسهیل ادامه روند بازی همیشه وجود دارد . ژانر کاراگاهی، پلیسی، ترسناک، معمایی از معروفترین ژانرهای اتاق فرار است که هرکدامشان می توانند تجربه متفاوتی برای شما داشته باشد. شما در مجله اتاق فرار می توانید جدیدترین اتاق فرار تهران و کرج را مشاهده و رزرو اتاق فرار خود را به آسانی انجام دهید. در هر اتاق فرار مجموعه‌ای از معماها، سرنخ‌ها و چالش‌های مختلف برای حل وجود دارد. بازیکنان باید یک استراتژی منسجم را طراحی کنند تا اسرار اتاق را به اسکیپ روم ترسناک موقع کشف کنند.

اتاق فرار اختلال (disorder)

این معماها گاهی با وسایل عجیب و در نظر اول به درد نخور، قابل حل خواهند بود. حتی ممکن است به شما کدهایی بدهند که از طریق کشف رمز آن کدها، معماهای موجود در اتاق را حل کنید. نمی‌توان گفت که مخاطبان اتاق فرار، افراد و یا گروه‌های خاصی هستند که در این بازی شرکت می‌کنند. تجربه نشان داده است که مخاطبان اتاق فرار دارای جنسیت، رنج سنی و یا گروه شغلی مشخصی نبوده و دایره مخاطبین آن تقریبا همه افراد را شامل می‌شود. حتی جالب است بدانید که اتاق فرار، بازی ای است که در برخی از کشورها، سر از مدارس و حتی شرکت‌ها نیز درآورده است. اتاق فرار یک بازی نسبتا جدید است که بازیکنان آن، به صورت گروهی به دنبال هدف خاصی هستند.

۲ اتاق فرار احضار

اتاق فرار مورد نظر از دیگر اتاق های فرار تهران است که داستان بازی هیجان انگیز و دلهره آور است. در این بازی، شما در یک جزیره سقوط خواهید کرد و یک ساعت فرصت دارید تا قبل از اینکه جزیره توسط بمب نابود شود از آن فرار کنید. این بازی از دیگر اتاق های فرار تهران است که در برج میلاد برگزار می شود. در واقع این مجموعه چندین بازی مختلف دارد که همه آن برای گروه سنی 15 سال به بالا هستند. این بازی که از دیگر اتاق های فرار تهران است، درجه سختی تقریبا بالایی دارد. محل انجام بازی در پارک لاله است و چند گروه با یکدیگر در سر پیدا کردن کتیبه گمشده رقابت می کنند.

اتاق فرار کابوس یک بازی ویژه با سبک هولناک و سورئال است که ۸۵ درصد درجه سختی دارد و در دی ماه ۱۳۹۸ توسط تیم اسکیپ روم دات‌آی‌آر طراحی و اجرا شده است. اینکه چطور با این بازی روبه‌رو می‌شوید، کاملا به شما بستگی دارد و ممکن است این بازی برای شما یک تجربه زیبا و هیجان‌انگیز یا هولناک و فلسفی باشد. مجموعه اسکیپ روم دات‌آی‌آر بزرگ‌ترین مجموعه اتاق فرار در سطح ایران است و در چهار شهر تهران، کرج، اصفهان و اهواز فعالیت می‌کند.

یکی از این عملیات ها از بین بردن ایستگاه مترو گرین پارک بود که برای از بین بردنش باید منفجر میشد… شما در مسیر مسافرت در کنار جاده هتلی می بینید و برای اقامت یک شب وارد این هتل می شوید . نسل بعدی مازها (هزارتوهای پرپیچ و خم) در باغ‌های انگلستان به چشم می‌خورند؛ باغ‌هایی که در قرن ۱۶ پس از میلاد مسیح، حصارهایی از گیاهانی مانند شمشاد داشتند. در آن دوره، ورود و خروج موفق از این مازها، مراسمی برای خاندان سلطنتی و مهمان‌های آن‌ها بود؛ چالشی جذاب برای شرکت‌کنندگان که از آن به‌عنوان سرگرمی یاد می‌کردند. لطفا همیشه حداقل ۱۵ دقیقه زودتر از شروع سانس در مجموعه حضور داشته باشید. اگر گیر کرده باشند، قبل از اینکه برای بررسی مجدد سرنخ های موجود، یا امتحان روشی متفاوت به عقب برگردند، چه مدت برای حل یک سرنخ موجود صرف می کنند؟ اینجاست که سبک های مختلف مدیریت زمان ممکن است نتایج بسیار متفاوتی را به همراه داشته باشد.

  • به منظور سهولت در یافتن بازی می‌توانید به دسته‌بندی هر شهر و برچسب‌های مربوطه مراجعه کرده و با توجه به آدرس و لوکیشن هر بازی، نزدیک‌ترین گزینه را انتخاب و رزرو اتاق فرار مربوطه را انجام دهید.
  • در زمستان سال ۱۳۹۸موفق شد برای اولین بار بازی اتاق فرار را به عنوان یکی از محصولات خود در استان تهران راه‌اندازی کند.
  • به همین دلیل به بررسی بهترین و مهمترین مزایای آن خواهیم پرداخت.
  • این چالش ها می توانند به صورت فیزیکی، مکانیکی، نور، صدا پردازی و یا ریاضی باشند.

توهم اتاق فرار اسکیپ مستر نحوه این بازی به این صورت است که در هر اتاقی که دوست داشته باشید می توانید بازی را انجام دهید. در این بازی شما به همراه کسی که قرار است مهمانی غافلگیر کننده برای آن تدارک ببینید، وارد یک بازی معمایی خواهید شد. برای حل معماهای اتاق نیاز نیست تا خیلی باهوش باشید، فقط باید از دقت و سرعت کافی برخوردار باشید، همچنین بتوانید با اعضای گروه خود به خوبی تبادل اطلاعات کنید.

از مجموعه اتاق فرار اجرا کننده و محل اجرا گرفته تا مدت زمان بازی و سناریو هریک می‌توانند در کیفیت تجربه شما دخیل باشند. غیر از آن از آنجایی که اسکیپ روم یک سرگرمی گروهی می‌باشد اعضای تیم شما نیز در تجربه شما در بازی اتاق فرار دخیل خواهند بود. به شما پیشنهاد می‌کنیم که اعضای گروهتان را بدرستی انتخاب کنید.